Хайлт хийх үг

Јован 11:46

46А некои од нив отидоа при фарисеите и им кажаа што направи Исус.

Крај на Лазаревата сабота

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index